Język Polski dla szablonu Enhanced - Polish language pack for Enhanced skin

regdos

Verified User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
30
Location
Poland / Poznan
Pod adresem https://github.com/regdos/directadmin-enhanced-pl znajduje się do pobrania paczka z tłumaczeniem na język Polski.
Pod tym adresem zawsze będzie ostatnia wersja tłumaczenia.
Aktualnie jest to tłumaczenie wersji 1.38

Jest to kompletne tłumaczenie wraz z grafikami, internals oraz większością plików z katalogu /templates.

Dodatkowo jest opis jak spolszczyć wiadomości powitalne, wiadomość urlopową oraz autorespondera.

Wszystko opisane jest w pliki install.txt.


Pozdrawiam.
 
Last edited:
Pod adresem http://www.ok.com.pl/da_pl.zip znajduje się do pobrania paczka z tłumaczeniem na język Polski.
Pod tym adresem zawsze będzie ostatnia wersja tłumaczenia.
Aktualnie jest to tłumaczenie wersji 1.38

Jest to kompletne tłumaczenie wraz z grafikami, internals oraz większością plików z katalogu /templates.

Dodatkowo jest opis jak spolszczyć wiadomości powitalne, wiadomość urlopową oraz autorespondera.

Wszystko opisane jest w pliki install.txt.


Pozdrawiam.

Dzięki!
Masz może język polski do templatki Capri?
 
Nie mam, producenci capri są wyjątkowo niechętni do współpracy, nie maja również listy co i gdzie dodali więc porównywanie i przeszukiwanie plików nie uśmiecha mi się.
Dodatkowo kompletnie nie są tym zainteresowani bo nawet jak bym chciał to zrobić to pomimo pytań i próśb o udostępnienie wersji czasowej/testowej skina do testów przy tłumaczeniu na PL po prostu mnie zlali i tyle.
 
Ogólnie na parę dni mógłbym pożyczyć swoją do marinaRS jak coś
 
Dzięki za tłumaczenie. Przy okazji, czy wiecie jak rozwiązać kwestię poprawnego kodowania znaków, gdy po wpisaniu polskich znaków w panelu wiadomości urlopowej ?
 
jesteście nie dobre usings stron internetowych
 
O, dopiero teraz zauważyłem że jest nowsza wersja z tego roku. Wielkie dzięki za to.
 
@regdos, czemu nie można zgłaszać "Issues" do Twojego repo na GitHubie? Łatwiej będzie tam omawiać tematy a śmiało dołączę :)
 
Back
Top