Język Polski dla szablonu Enhanced - Polish language pack for Enhanced skin

regdos

Verified User
Pod adresem https://github.com/regdos/directadmin-enhanced-pl znajduje się do pobrania paczka z tłumaczeniem na język Polski.
Pod tym adresem zawsze będzie ostatnia wersja tłumaczenia.
Aktualnie jest to tłumaczenie wersji 1.38

Jest to kompletne tłumaczenie wraz z grafikami, internals oraz większością plików z katalogu /templates.

Dodatkowo jest opis jak spolszczyć wiadomości powitalne, wiadomość urlopową oraz autorespondera.

Wszystko opisane jest w pliki install.txt.

Pozdrawiam.

Last edited:

nexim

Verified User
Pod adresem http://www.ok.com.pl/da_pl.zip znajduje się do pobrania paczka z tłumaczeniem na język Polski.
Pod tym adresem zawsze będzie ostatnia wersja tłumaczenia.
Aktualnie jest to tłumaczenie wersji 1.38

Jest to kompletne tłumaczenie wraz z grafikami, internals oraz większością plików z katalogu /templates.

Dodatkowo jest opis jak spolszczyć wiadomości powitalne, wiadomość urlopową oraz autorespondera.

Wszystko opisane jest w pliki install.txt.

Pozdrawiam.
Dzięki!
Masz może język polski do templatki Capri?

regdos

Verified User
Nie mam, producenci capri są wyjątkowo niechętni do współpracy, nie maja również listy co i gdzie dodali więc porównywanie i przeszukiwanie plików nie uśmiecha mi się.
Dodatkowo kompletnie nie są tym zainteresowani bo nawet jak bym chciał to zrobić to pomimo pytań i próśb o udostępnienie wersji czasowej/testowej skina do testów przy tłumaczeniu na PL po prostu mnie zlali i tyle.

kisiek

Verified User
Ogólnie na parę dni mógłbym pożyczyć swoją do marinaRS jak coś

remikk

Verified User
Dzięki za tłumaczenie. Przy okazji, czy wiecie jak rozwiązać kwestię poprawnego kodowania znaków, gdy po wpisaniu polskich znaków w panelu wiadomości urlopowej ?

scsi

Verified User
jesteście nie dobre usings stron internetowych

mkred

Verified User
O, dopiero teraz zauważyłem że jest nowsza wersja z tego roku. Wielkie dzięki za to.

websafe

Verified User
@regdos, czemu nie można zgłaszać "Issues" do Twojego repo na GitHubie? Łatwiej będzie tam omawiać tematy a śmiało dołączę :)